Po raz 11 odbędzie się w Koninie Turniej Recytatorski "Spotkania z Małym Księciem". Organizatorem imprezy jest Młodzieżowy Dom Kultury.

Turniej rozpocznie się 10 grudnia 2004 r. o godz. 12.00. Weźmie w nim udział ponad 30 recytatorów z 8 szkół podstawowych oraz placówek z Rozalina i Kuchar Kościelnych. Każdy uczestnik zaprezentuje fragment prozy.

W kolejny piątek, 17 grudnia 2004 r. w podobnym konkursie wystąpią uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Koniński Dom Kultury będą reprezentowali Justyna Biedzińska i Łukasz Hanc (instruktor: Elżbieta Gierasimow), którzy zaprezentowali się ostatnio z powodzeniem w innym konkursie poetyckim organizowanym przez MDK - Jesienne Spotkania Recytatorów (rezytacja i poezja).

Laureat Jesiennych Spotkań Recytatorów oraz Turnieju Recytatorskiego "Spotkania z Małym Księciem" otrzyma tytuł „Recytatora Jesieni 2004”. W ubiegłym roku zdobyła go Ania Wojnarowska, reprezentanka Konińskiego Domu Kultury, obecnie studentka I roku Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.
REKLAMA:

Zapowiedzi

Partnerzy KDK