Polską komedią ,,Dzień dobry, kocham Cię” zakończyliśmy wakacyjną edycję ,,Kina pod gwiazdami”. W sierpniu kino plenerowe przeniesie się do starej części Konina, gdzie wyświetlane będą ,,Dobre filmy na Bulwarze Nadwarciańskim”.


W piątek, 26 lipca ,,Kino pod gwiazdami” stanęło przed Konińskim Domem Kultury. Wyświetliliśmy polską komedię ,,Dzień dobry, kocham Cię” w doborowej obsadzie. To historia lekarza Szymona, który pracuje w jednej z prywatnych warszawskich klinik. Jego serce mięknie, gdy spotyka Basię – miłośniczkę jazdy na rolkach. Seria nieszczęśliwych zbiegów okoliczności powoduje, że młodzi tracą kontakt, a w trakcie długich i żmudnych poszukiwań również nadzieję na to, że kiedykolwiek ponownie się spotkają.

Widzowie tradycyjnie dopisali udowadniając, że ta forma wakacyjnej rozrywki bardzo im odpowiada. W lipcu ,,Kino pod gwiazdami” zaproponowało trzy filmy: ,,Alibi.com”, ,,Magia w blasku księżyca” oraz ,,Dzień dobry, kocham Cię”.

W sierpniu kino plenerowe zawędruje na koniński bulwar. 3 sierpnia zapraszamy na film ,,Najlepszy”, 10 sierpnia ,,Przełęcz ocalonych”, a 17 sierpnia ,,Whitney”. Seanse będą się rozpoczynać o 21.30. Organizatorami ,,Dobrych filmów na Bulwarze Nadwarciańskim” są Miasto Konin i Koniński Dom Kultury. Zapraszamy!

REKLAMA:

Zapowiedzi

Odwiedź również