Tancerze z „Fuksa” zaprezentowali się znakomicie przed jury XXII Otwartych Mistrzostw Polski Freestyle. Wydarzenie zostało zorganizowane 15 listopada br. w Twardogórze. Uczestnicy formacji z Konińskiego Domu Kultury, której trenerami są Klaudia Dutkiewicz i Jacek Szczepankiewicz, zajęli tam czołowe miejsca.

W kategorii małych grup disco dance do 11 lat, na podium stanęły dwie grupy Fuksiaków. III miejsce wytańczyła debiutująca na turnieju mała grupa dzieci FUKS I, którą reprezentują: Michalina Korpa, Marta Kulik, Łucja Mirowska, Iga Truszkowska, Julia Ukraińska, Nadia Kołodziejek i Maja Martynowicz. Na II miejscu na podium stanęła mała grupa FUKS TEAM (w składzie: Anna Fic, Aleksandra Janiak, Liwia Kasprzak, Paulina Ławniczak, Klaudia Olejniczak, Laura Radziejewska, Julia Siodła), zaś formacja FUKS JUNIORS TEAM została sklasyfikowana przez jury na IV miejscu.

Znakomicie wypadły też się debiutujące w nowych kategoriach tanecznych solistki z grupy FUKS JUNIORS TEAM. W kategorii modern dance solo do 11 lat wystartowała Paulina Ławniczak, która awansowała do finału plasując się na V miejscu. Z jeszcze lepszej strony pokazała się Liwia Kasprzak, która w kategorii jazz dance solo do 11 lat sprawiła niespodziankę zdobywając III miejsce.