,,Wszystkie Ryśki to porządne chłopaki” to stwierdzenie padło z ekranu podczas pokazu filmu MIŚ, który odbył się na Bulwarze Nadwarciańskim. My dodamy, że nie tylko Ryśki to fajni ludzie, ale Ci wszyscy którzy wspólnie z nami obejrzeli kultową polską komedię w reżyserii Stanisława Barei.

Podkreślimy jeszcze, że na widowni mogli zasiąść wszyscy chętni nawet te osoby, które nie założyły krawatów. Ps … nikt się nawet nie awanturował.

,,Miś" to polska komedia filmowa z 1980 w reżyserii Stanisława Barei, według scenariusza Stanisława Barei i Stanisława Tyma. Film jest pierwszą częścią trylogii o Ryszardzie Ochódzkim, prezesie Klubu Sportowego „Tęcza”, który z łatwością wykorzystuje systemowe nieprawidłowości na własną korzyść.

Komedia pokazana została w ramach cyklu ,,Dobre Filmy na Bulwarze Nadwarciańskim”. Kolejne spotkanie z dobrym filmem już w piątek 20 sierpnia. O godz. 21.00 zapraszamy na pokaz JOKERA.
Film otrzymał Oscary dla najlepszego aktora pierwszoplanowego i za najlepszą muzykę. Został także okrzyknięty przez krytyków najlepszym filmem 2019 roku
Do zobaczenia za tydzień.
 
Organizatorami „Dobrych Filmów na Bulwarze Nadwarciańskim” są: Miasto Konin, Koniński Dom Kultury i Młodzieżowa Rada Miasta Konina.foto: Zdzisław Siwik

REKLAMA:

Zapowiedzi

Partnerzy KDK