Rozmowy o filmie, warsztaty plastyczne oraz zajęcia taneczne towarzyszyły akcji Dzieciaki w Centrum, która odbyła się w niedzielę, 18 września, w Kinie Centrum. Projekt Dzieciaki w Centrum ruszył po wakacyjnej przerwie i cieszył się dużym zainteresowaniem dzieci i rodziców.

Ten fakt nas nie dziwi, bowiem udział w projekcie pozwala nie tylko na wspólne spędzenia czasu przez rodziców i dzieci, ale przede wszystkim uczy młodego widza ,,miłości do kina”.
Akcja współfinansowana jest przez sieć kin Europa Cinemas.
 
Dzieciaki wspólnie z rodzicami obejrzały animację ,,Guliwer”, opowiadającą ,,na nowo” historię znanego podróżnika. Rodzice w tym czasie obejrzeli polską komedię ,,Zołza”.
- Film był inspirację zarówno w zajęciach plastycznych jak i tanecznych. Dzieci stworzyły świat Guliwera i Liliputów. Powstały okręty wojenne, stworzenia morskie oraz opowieści i świecie z bajki. Taniec przybliżył małych podróżników do przygody na wodzie – mówią instruktorzy prowadzące zajęcia.
Z młodym widzami o filmie, poprzez zabawę i zajęcia ruchowe, rozmawiali: Grzegorz Ambroziak, Marta Merdzińska oraz Klaudia Cembrowicz.
 
Kolejne spotkanie z Dzieciakami w Centrum już 9 października.


 

REKLAMA:

Zapowiedzi

Partnerzy KDK